10 способів відновити кислотно-лужний баланс в організмі


У багатьох людей рівень кислотності організму підвищений. Це типовий наслідок вживання фабричної їжі, рафінованих цукрів і ГМО. Проте далеко не всі усвідомлюють, що кисле середовище ідеальне для розвитку раку, зайвої ваги, болів і багатьох захворювань. На щастя, створити в організмі лужне середовище дуже просто. Лужне середовище - повна протилежність кислому.

Ось 10 натуральних способів забезпечити лужне середовище організму:

1. Найголовніше - розпочинати день з посмішки і великої склянки води з додаванням соку одного лимона. Хоча лимони здаються кислими, вони мають протилежний вплив на організм.

Інший варіант - щодня пити 1-2 склянки натурального яблучного оцту з водою. Вистачає 1-2 столових ложок оцту на 220 мл води.

2. Їжте великі порції салату із зелені, заправленої лимонним соком і високоякісною оливковою олією. Зелені овочі і фрукти - одне з кращих джерел лужних мікроелементів типу кальцію. Їжте їх впродовж дня, щоб підтримувати здоровий pH- баланс в організмі.

3. Хочете перекусити? З'їжте сирого несолоного мигдалю. У ньому міститься багато лужних мікроелементів типу магнію і кальцію, які відновлюють кислотно-лужний баланс, а також нормалізують цукор крові.

4. Пийте мигдалеве молоко та ягідні смузі із зеленим порошком типу спіруліни. Якщо є вибір, мигдалеве молоко завжди краще за коров'яче.

5. Ходіть на прогулянки та робіть фізичні вправи. Активність дуже важлива, адже допомагає виводити з організму кислі продукти.

6. Дихайте глибоко. В ідеалі слід знайти місце з чистим повітрям, насиченим киснем, і відвідувати його при кожній нагоді. Там (і не лише там) слід пити більше води, щоб вивести з організму шлаки.

7. Не їжте м'ясо щодня. Якщо ви можете потерпіти декілька днів без м'яса - чудово, тому що щоденне споживання м'яса залишає після себе кислотні відкладення.

8. Відмовтеся від десертів з високим вмістом цукру і солодкої газованої води. Цукор - один з найнебезпечніших кислих продуктів. Щоб нейтралізувати кислотність від однієї банки газованої води, потрібно більше 30 склянок води!

9. Включіть у свій раціон більше овочів, окрім картоплі. Дуже корисними є перці, спаржа, кабачки і баклажани.

10. І нарешті: їжте більше брюссельської капусти. Вона чудово вилуговує і містить багато поживних речовин і корисних ферментів.

Джерело: lifter.com.ua

 

Лікар-дерматолог, трихолог у Луцьку
Павло Медвецький
+38 097 247 2426 (Viber)
+38 095 663 2847