Кислотно-лужний баланс


Все частіше чую від пацієнтів та друзів такі питання: Чому  шкіра щодня виглядає гіршою? Чому не вдається відростити нігті? Чому волосся наче неживе і воно є всюди, окрім голови? Чому швидко втомлююся і життєвої енергії не вистає на цілий день? 

Природньо, ми усі ми хочемо жити повним життям, все спробувати та нічого не пропустити. Ми живемо швидше й інтенсивніше, ніж наші бабусі й дідусі і ми набато емоційніші, ніж наші батьки. Однак, даючи багато можливостей, життя й взамін вимагає певних зусиль. Адже якість середовища, в якому ми живемо, продовжує погіршуватися: забруднення, збільшення кількості модифікованих продуктів та штучних консервантів і добавок, які мимоволі потрапляють у наш організм, вичерпують резерв здоров'я людини. Втім, є можливість забезпечити краще самопочуття та здоров'я загалом.

Кислотно-лужний баланс - одна з констант, від якої залежить наше здоров'я. Пам'ятайте: навіть незначна зміна рН крові небезпечна. Оптимальний рівень - 7,35-7,45. Збільшення може привести до серйозних наслідків для здоров'я. В цьому випадку наші нирки, легені, шкіра, нігті, волосся, м'язи і кістки є найбільш вразливими. Ці органи є «пожежною командою», що виводить з організму закислені продукти життедіяльності. Нездорова шкіра, тусклі нігті та випадіння волосся - це результат закисленості організму. Тобто це результат стресів, нервозності, недосипання, результат хронічної втоми, результат надмірної кількості солодощів, фаст фудів, алкоголю та обробленої їжі.

Якщо ви відчуваєте, що ваш організм не може йти в ногу з мінливим світом, метаболізм сповільнюється, шкіра втратила свій блиск, не вистачає енергії і ви відчуваєте, що ваш імунітет ослаб - звертайтеся для складання індивідуального плану оздоровлення. Не зволікайте.

 

Складання індивідуального плану оздоровлення:

Лікар-дерматолог, трихолог у Луцьку
Павло Медвецький
+38 097 247 2426 (Viber)
+38 095 663 2847