Весняний догляд за шкірою


Сонячне світло в цілому та ультрафіолетове випромінювання, як його частина, сприяють лікуванню багатьох хвороб шкіри. Так, без його впливу неможлива мінералізація кісток і синтез вітамінів. У той же час, сонце несе певну небезпеку.

З приходом весни часто з'являються веснянки, пігментації та інші неприємності на шкірі обличчя. Щоб запобігти цьому, я раджу своїм пацієнтам завчасно переглянути їхні засоби по догляду за шкірою, провести ревізію у косметичці та на туалетному столику. Адже засоби, якими ми користуємося взимку, не підходять для весняного догляду. Хоча зимова косметика містить велику кількість захисних масел, у ній дуже мало компонентів зволоження і майже немає UV-фільтрів. Але саме зволоження та захисту найбільше потребує наша шкіра у цю пору року. Тому, замініть креми на легкі флюїди та емульсії з рівнем SPF (сонцезахисного фактору) не менше 15. Для тимчасового, базового догляду можна обрати й засоби для чутливої шкіри.

Також не забудьте про легкий тональний крем і основу під макіяж. Навесні як ніколи наша шкіра відчуває потребу у відновлюючих і поживних масках. Можна робити і відбілюючі маски у домашніх умовах, але застосовувати їх треба дуже акуратно: після відбілювання не слід виходити на вулицю протягом щонайменше 8 годин, а при виході обов'язково користуватися активним UV-захистом.

Сподіваюсь, мої поради допоможуть вам вберегти шкіру від весняних неприємностей і дозволять насолоджуватися довгоочікуваним весняним теплом. У разі виникнення проблем чи додаткових запитань, завчасно зверніться до лікаря-дерматолога.


Лікар-дерматолог, трихолог у Луц
ьку
Павло Медвецький
+38 097 247 2426 (Viber)
+38 095 663 2847